ЧЕРНІВЦІ: час фенікса
09.10.2008

ЧЕРНІВЦІ: час фенікса

Музично-літературний вечір „Час Фенікса“. Німецькомовна лірика Буковини. Будинок естетики та дозвілля (вул. Шепетівська 5), 9 жовтня 2008, 18:00 год.

Вечір музики й поезії для всіх, хто цінує прекрасне. Центр Буковинознавства у співробітництві з Ґете-Інститутом в Україні представляє авторів, які народилися на Буковині, увібрали тут у себе дух толерантності та зробили знаменитою на увесь світ культурну атмосферу такого міста як Чернівці. Доля підготувала суворі випробування цим німецькомовним поетам: війни, переселення, вигнання і нарешті – життя на чужині. Після здобуття визнання у Європі чи Америці їм все одно знову довелося очікувати два–три десятиліття можливості „повернення“ на батьківщину, хоче й лише у формі своїх текстів.

Ми почуємо їхні твори в оригіналі, а також у перекладі українською та російською мовами. Крім того, можна буде оглянути виставку „Місто літератури - Чернівці“.

Цього вечора нашими гостями будуть священник Петер Захі, дует „Сестри Тельнюк“, які звертаються у своїй творчості до міфів, покладених на музику та поетичне слово, а також джазове тріо у складі: Фрьолі/Зіньковський/Боголюбов.

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com