із шухлядки: СОНМО
28.03.2011

із шухлядки: СОНМО

Галя Тельнюк: "Сонмо" – це емоції, які ми давно хотіли озвучити. Власне "Сонмо" – це перехід від сну до дійсності, це стан людини, коли вона максимально беззахисна. У цьому стані ти ніби ведеш переговори з іншими світами, коли твоя "сорочка сну" може опинитися будь-де. Це також означає перехідний стан між життям і смертю... Альбом "Сонмо" звернений до людей, які хочуть змінити себе і людей навколо і ми, здається, вклали у нього не лише наш життєвий досвід, а й досвід наших предків.

СОНМО @ex.ua

Леся Тельнюк: Для мене "Сонмо" – дуже сучасний альбом, який зроблено в контексті саме нашого часу. З нами працювали одні з найкращих українських музикантів, наші давні друзі і партнери – гітарист Роман Суржа, басист Олег Депутятін, барабанщик Микола Томасишин, клавішник Іван Небесний та я – на бандурі. Загалом праця тривала два з половиною роки. Записом опікувався наш давній приятель – звукорежисер студії "Комора" Костянтин Костенко, а от зведенням і мастерінгом – також наші добрі знайомі Джеф Аллен і Джон Мун з відомої лондонської "Sensible Music".

Програму "СОНМО" було відзнято телеканалом "Культура" у Національному театрі оперети 20 грудня 2010 року. Прем'єрний показ телевізійної версії концерту відбувся 2 січня 2011 року.

 

Треклист:
1. Втеча
2. Цигарка
3. Тінь
4. Сонмо
5. Облиш
6. Татку, мій рідний! rmx
7. Жовта троянда
8. Зозуля
9. Березень
10. Весна
11. Пам’ятай Mене
 
 
Video: DivX 5 720x540 25.00fps 1500kbps [Video 0 Video ]
Audio: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 320kbps [Audio 1 Audio ] 

СОНМО @ex.ua

 

 

 

 

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com