із шухлядки: ІНКРУСТАЦІЇ
18.04.2011

із шухлядки: ІНКРУСТАЦІЇ

У суботу, 19 березня, o 21:30 на телеканалі "Культура" відбулася прем'єра телевізійної версії поетично-музичної вистави "Інкрустації" - спільного мистецького проекту київського Молодого театру та проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри" при технічній підтримці студії звукозапису "Комора". У основу телеверсії лягла вистава відзнята 24 лютого 2011 року.

ІНКРУСТАЦІЇ @ex.uaРежисер - Олена Шапаренко
У ролях - н.а. України Лідія Вовкун та з.а. України Галина і Леся Тельнюк
Композитор - Леся Тельнюк
Художник-постановник - Володимир Карашевскький
Відеопроекція - Ярослава Кравченко
Звукорежисер - Костянтин Костенко
 
Прем’єрний показ вистави відбувся 19 березня 2010 року у Київському Молодому театрі у ювілейний День народження великої української поетеси Ліни Костенко. Поруч з н.а. України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі: з.а. України Галі та Лесі Тельнюк.
 
До вистави, що складається з трьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах". Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення. Візуальний ряд вистави, а це комп’ютерна графіка, виступає як відголос душевних переживань героїнь. Поєднання комп’ютерної технології і живої людської душі, механічного інтелекту і творчого акту митців надає виставі драматичного звучання. У сценографічному рішенні використано фрагмент оформлення вистави "Ярослав Мудрий" Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка (художник Данило Лідер).

 

Video: DivX 5 720x540 25.00fps 1499kbps [Video 0 Video ]
Audio: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 256kbps [Audio 1 Audio ]
Тривалість: 61 хв.

ІНКРУСТАЦІЇ @ex.ua

 

 

 

 

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com