НАД НАМИ НЕБО: виставка Ігора Поліщука
11.07.2011

НАД НАМИ НЕБО: виставка Ігора Поліщука

З 12 липня і до кінця місяця в галереї «Зелена канапа» відбуватиметься персональна виставка живопису Ігоря Поліщука «Над нами небо!», котра свого часу була частиною однойменного проекту, що відбувся в 2005 році, в 8-ми містах США і Канади.

«Над нами небо!» це рядок із пісні «Небо» відомого київського дуету «Cестри Тельнюк» , котрі, власне, і є авторами і учасниками даної культурної ініціативи. За їх словами: «Над нами небо!» це драматургія музики і слів в живописі.

Проект, робота над котрим тривала більш ніж два роки. Це унікальне дійство, на якому вишукані музично-поетичні композиції можна не лише почути, але й побачити»... Саме побачивши музику і поезію, перетворюючи звуки і тексти в кольори і рисунок, створив візуальну частину проекту Ігор Поліщук.
Молодий (1974р.н.) митець, колишній львів’янин, що отримав освіту в Львівському коледжі ім. І. Труша і Львівській академії мистецтв, та з 2000 року живе в Канаді.
Він є заступником голови УСОМ (української спілки образотворчих митців Канади), що існує вже більш ніж 50 років.
Ігор Поліщук провадить активну творчу і виставкову діяльність. Отже його можна вважати представником Української творчої діаспори в Канаді. 

12 липня 2011, 17:00
Мистецька галерея «Зелена Канапа»
м. Львів, вул. Вірменська, 7
тел. 8 (032) 235 75 49

подія у facebook

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com