Каті Проценко потрібна допомога!
12.09.2013

Каті Проценко потрібна допомога!

Галя Тельнюк: На створення цієї спільноти, мене підштовхнув пост самої Катерини Проценко, яка потребує допомоги у боротьбі із важкою недугою. Нижче я подаю текст її повідомлення.. але перед цим, уклінно прошу усіх музикантів, письменників, акторів, політиків, журналістів, громадських активістів і просто моїх друзів, яких я вже долучила до цієї спільноти, лише крихту уваги на прочитання цього повідомлення до кінця. 

Каті Проценко потрібна допомога!

Завчасно прошу вибачення у тих, кому можливо не цікава ця тема, і хто вийде зі спільноти. Це ваше право!.. та пам'ятайте: подібне може статися з будь-ким із нас і у ситуації Катерини Проценко може опинитися будь-хто. Допоможіть Каті сьогодні і колись, зовсім незнайомі вам люди відгукнуться і на ваше благання про допомогу. 

Гривня.. п'ять.. двадцять.. вирішальні у такі моменти. І ми зможемо допомогти лише разом! Не будьмо байдужими! Переказуйте кошти (ПриватБанк 5168757206794424), або передавайте готівку мамі Катерини, Ліані Проценко (+380952820411), запрошуйте до спільноти друзів та поширюйте інформацію про цю спільноту!.. зараз усе важливо! 

 
А це пост Катерини Проценко: "Люди, хочу звернутись до усіх з проханням! У свої 20 років маю важкий діагноз. У мене рак яєчників. Проходила лікування у київській лікарні, але крім важкої операції по видаленню одного яєчника і хімії (яка мені не підійшла і ще більше вгробила моє здоров'я) я нічого не отримала. Другий етап лікування і обстеження я проходила в Мюнхені, на це ще вистачило сімейних коштів і допомоги друзів сім'ї. Та зараз я знаходжусь перед важким вибором: якщо ситуація гальмуватиме, я не просто втрачу можливість народити колись діток, але й життя моє обірветься… я так багато хотіла ще всього зробити, побачити, просто ПРОЖИТИ. Розраховувати на підтримку різних фондів в Україні марно. Та й вистачає діток, яким важче, хай ті фонди допоможуть і їм. А я буду розраховувати на підтримку усіх небайдужих. Ось номер рахунку у ПриватБанк 5168757206794424 оформлений на мамине ім'я (Проценко Ліани Василівни +380952820411). Дякую вам за кожну гривню, кожну хвилину, що ви витратите на допомогу. Вірю, вам повернеться ваше добро сторицею."
 

Реквізити для переказу коштів у євро:
Correspondent bank:
Deutsche Bank, Frankfurt
SWIFT/BIC code DEUTDEFF
Beneficiary bank:
JSC ProCredit Bank, Kiev, Ukraine
SWIFT/BIC code MIFCUAUK
Correspondent account # 10094765400000
Beneficiary:
NAME Kateryna Protsenko
Account # 26257210257665
Details of payment: assistance to a relatives

Реквізити для переказу коштів у доларах:
Correspondent bank:
Deutsche Bank Trust Co Americas, New York
SWIFT/BIC code BKTRUS33
Beneficiary bank:
JSC ProCredit Bank, Kiev, Ukraine
SWIFT/BIC code MIFCUAUK
Correspondent account # 04416150
Beneficiary:
NAME Kateryna Protsenko
Account # 26259230257665 
Details of payment: assistance to a relatives

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com