Інкрустації
19.03.2010

Інкрустації

Прем'єра!

Ліна Костенко
ІНКРУСТАЦІЇ

Поетична вистава
Режисер - Олена Шапаренко

У ролях - н.а. України Лідія Вовкун та з.а. України Галя і Леся Тельнюк

Художник-постановник - Володимир Карашевскький
Відеопроекція - Ярослава Кравченко

У сценографічному рішенні використано фрагмент оформлення вистави "Ярослав Мудрий" Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка (художник Данило Лідер)
Виставу веде: Дар’я Дідковська

Молодий театр, до Дня народження великої української поетеси Ліни Костенко презентує поетично-музична виставу «Інкрустації», що складається з віршів поетеси різних періодів життя.
Поруч з н.а. України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з.а. України Галі та Лесі Тельнюк. До вистави, що складається зтрьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах". Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення. Візуальний ряд вистави, а це комп’ютерна графіка, виступає яквідголос душевних переживань героїнь. Поєднання комп’ютерної технології і живої людської душі, механічного інтелекту і творчого акту митців надає виставі драматичного звучання.
Тривалість вистави - 1. год. 10 хв.

Прем’єра вистава відбудеться 19 березня о 19:00

Адреса театру: м.Київ, вул. Прорізна, 17
Телефон для довідок: (044) 2З4 6251

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com