ІНКРУСТАЦІЇ у Луцьку
09.12.2010

ІНКРУСТАЦІЇ у Луцьку

Ліна Костенко

ІНКРУСТАЦІЇ

Поетична вистава на 1 дію


Режисер - Олена Шапаренко

У ролях - н. а. України Лідія Вовкун та з. а. України Галина і Леся Тельнюк 

Композитор - Леся Тельнюк

Художник-постановник - Володимир Карашевскький

Відеопроекція - Ярослава Кравченко

Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка до Дня народження великої української поетеси Ліни Костенко представляє поетично-музичну виставу Київського Молодого театру «Інкрустації», що складається з віршів поетесирізних періодів життя. Поруч з н. а. України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з. а. України Галини та Лесі Тельнюк. До вистави, щоскладається з трьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах". Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення.

Прем’єрний показ відбувся 19 березня 2010 року у Київському Молодому театрі У сценографічному рішенні використано фрагмент оформлення вистави "Ярослав Мудрий" Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка (художник Данило Лідер)

Виставу веде - Дар'я Дідковська

Тривалість вистави - 70 хвилин

Адреса Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка: м. Луцьк, Театральний майдан, 2
Телефон для довідок: +38 (0332) 72-54-60
Телефон каси театру: +38 (0332) 72-53-03

подія у facebook

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com