ХАРКІВ: мистецтво толерантності
27.06.2014

ХАРКІВ: мистецтво толерантності

Фестиваль розпочнеться просто неба у подвір'ї Літературного музею 27 червня о 19:00.
Вхід вільний.
Під час фестивалю буде проводитись збір коштів для потреб вимушених переселенців з Донбасу і Луганщини. 

Сестри Тельнюк з програмою «Дорога зі скла»
Про них говорять: «ковток свiжого повітря», «лiки вiд розпачу», «мiстерiя слова й музики», «музика великого міста», «альтернатива для дорослих» та «вишукана музика для розумних людей».
В арсеналі «Сестер Тельнюк» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, модерну та неокласики, джаз- та арт-року. У їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні.
Галя та Леся Тельнюк використовують тільки справжню поезію і виступають винятково «наживо», дотримуючись найвищих фахових вимог. У їхньому репертуарі пісні на вірші Лесі Українки, Богдана-Ігоря Антонича, Станіслава Тельнюка, Василя Стуса, Ліни Костенко, Оксани Забужко та інших.

Marinita & Orhan Agabeyli
Marinita (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композитор, що створила свій власний неповторний стиль, у якому органічно поєднуються різноманітні фольклорні традиції із джазовою та академічною музикою.
Орхан Агабейлі – перкусист, барабанщик, засновник власної школи перкусії, учасник багатьох українських і міжнародних проектів.

Сергій Жадан
Відомий українськиї поет, прозаїк, есеїст, перекладач.
Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України (з 2000 року — віце-президент Асоціації українських письменників), учасником мультимедійних мистецьких проектів, а також акцій громадянської непокори.

Проект «Мистецтво толерантності» - це важливий напрямок діяльності Харківської правозахисної групи. Він включає в себе як дослідження проблеми нетерпимості в Україні щодо різних вразливих груп (моніторинг злочинів на ґрунті ненависті, боротьбу з дискримінацією, захист її жертв), так і проведення музичних фестивалів та концертів «Мистецтво толерантності». У цих заходах беруть участь різноманітні етнічні та джазові музиканти і колективи, стиль яких можна охарактеризувати, як Global music. До участі запрошуються справжні майстри мультикультуралізму. Акції проекту вже неодноразово відбувалися і в Україні, і за кордоном.

Проект «Мистецтво толерантності» відбувається за підтримки Шведської Міжнародної Агенції з Міжнародного Розвитку «SIDA». 

подія у facebook

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com