ЛУЦЬК: дорога зі скла
29.01.2017

ЛУЦЬК: дорога зі скла

На численні прохання «ТЕЛЬНЮК: Сестри» представлять програму «Дорога зі скла» 29 січня у Луцьку. Основу проекту складають вірші Оксани Забужко покладені на музику сестер Тельнюк. На Вас чекає унікальне поєднання сучасної української поезії та модерної музики.  

29 січня, 18:30
Луцький Палац культури
вул. Богдана Хмельницького, 1
Детальніша інформація та квитки за телефоном: [095] 031-32-80

Захід організовує мистецьке об'єднання «стендаЛь»

подія у facebook

Від директора проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» Назара Стригуна:

Коли задумували нову програму, одразу уявляли її, як інтелектуальну провокацію, альтернативу усьому тому, що діється на сучасній українській естраді. Але навіть ми не могли передбачити такого потужного і виняткового ефекту – ефекту вибуху, захоплення, сліз, заніміння... 

Вперше прес-реліз захотілося написати вже по концертному турі, який відбувся містами України.

Отже, Світ стрімко рухається вперед і його вже тяжко чимось здивувати, окрім нової моделі айфону, айпеду і теми про неминучий «кінець світу»... Та все ж. Останній Нобелівський лауреат (Томас Транстрьомер 2011 р.) у галузі літератури - поет. Тож поетичне слово, яке несе очищення, свободу, високі почуття - є затребуваним і необхідним сьогодні.

Вірші Оксани Забужко, сучасної видатної української поетеси - є тією потужною силою, якої потребують усі покоління українців і не тільки. Вона, Оксана Забужко, робить Україну впізнаною у світі, розшифровує і передає коди наших предків, їхні голосіння. Забужко - це прорив у літературний Світ. Після випаленої «совком» землі - її голос це потужний паросток сили і надії в сучасній літературній мові. Джеймс Джойс - для ірландців, Емілі Дікінсон - для американців, Шекспір - для англійців, а для нас - Оксана Забужко.

Сестри Тельнюк (заслужені артистки України та лауреати премії імені Василя Стуса) така ж могутня сила в сучасній музичній культурі. Сестри разом з Оксаною - без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у поетично-музичний елітний проект під назвою «Дорога зі скла».

ЛУЦЬК: дорога зі скла«Дорога зі скла» (музика Лесі Тельнюк) - це музика надії, передана новою українською унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою. 

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у Світі. В даному випадку можна сміливо заявити про ексклюзивність та унікальність проекту. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей - вишукане тло, на якому інтонації, тексти , що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.

«Дорога зі скла» - музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність.

«Дорога зі скла» - це не етно, це не фолк, це не рок!
Це - ОЧИЩЕННЯ КРОВІ.
Це - «TRANSFUSIONS: Sisters»!  

spotify.com
deezeer.com
music.apple.com